חיפוש

לאילו יעדים אסור לטוס ללא ביטוח נסיעות

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נתפסת כיום כצעד הכרחי בכל מקרה של עזיבת השטח של מדינת ישראל ונסיעה למדינה זרה. ביטוח הנסיעות מהסוג האמור מבטיח לישראלי היוצא לחו"ל למטרות תיירות, עבודה, לימודים או עסקים, שקט נפשי וביטחון שגם בהתרחש מצבים בעייתיים הוא יזכה למענה הולם מהחברה המבטחת. תחום הביטוחים לנסיעות לחו"ל הוא רחב וכולל מגוון רחב של סוגי ביטוח, כמו גם ביטוחים עבור סוגים רבים של תקלות ובעיות רפואיות ואחרות, שעלולות להתרחש בדרך ליעד, או תוך כדי השהייה המתוכננת בו. עם זאת, יש יעדים שבהם החשיבות של הביטוח כאמור גבוהה יותר והעדר ביטוח עלול לחשוף את התייר, הסטודנט או איש העסקים לבעיות חמורות. מהו ביטוח נסיעות לחו"ל ומה החשיבות שלו? האם יש יעדים שאליהם אסור לטוס ללא ביטוח נסיעות? כדאי לקרוא – התשובות בהמשך המאמר.

 

ביטוח נביעות לחו"ל והחשיבות שלו

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא למעשה פוליסת ביטוח שמי שאמור לצאת מגבולות הארך ולשהות במקום אחר למשך תקופה קצרה או ארוכה, רוכש לפני היציאה לחו"ל. במקור, נועדה הפוליסה לכסות מקרים רפואיים שונים שעלולים להתרחש אצל המבוטח בעת השהייה בחו"ל, בדרך אל היעד או ממנו. עם הזמן הורחב הכיסוי הביטוחי של כלל הפוליסות מהסוג האמור, והן כוללות כיום גם ביטוח מטען או כבודה, שעלולים להיעלם במהלך הנסיעה ליעד, במהלך השהייה או בדרך חזרה לארץ. כמו כל סוג אחר של ביטח, החשיבות שלו מתבררת אך ורק כשמתרחש מקרה ביטוח והמבוטח נזקק לקבלת פיצוי כספי הולם. מרבית הישראלים מכירים בחשיבות הנושא וכיוון שכך, למרות שרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל איננה חובה, קשה למצוא אזרח ישראלי שלא יצטייד בפוליסה כזאת, גם אם היא בסיסית ביותר.

 

האם יש יעדים שאסור לטוס אליהם ללא ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוחי הנסיעות לחו"ל השתפרו מאד במהלך השנים. מרבית החברות המבטחות מציעות את האפשרות לרכוש הרחבה לפוליסה הבסיסית, בהתאם לדרישות ולצרכים של המבוטחים. ככל שהשהייה בחו"ל ארוכה יותר, כך הפוליסה מקיפה אופציות רבת יותר. בנוסף, ככל שיעד הנסיעה רחוק ומאתגר יותר, כך החיוניות של פוליסה איכותית רבה יותר. למעשה, יש לא מעט מקומות שלא מומלץ לטוס או להגיע אליהם בכל צורה שהיא, בלי להיות מבוטחים כיאות בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל איכותית. מדובר בדרך כלל במקומות מרוחקים שהגישה אליהם קשה, או כאלה שבהם השירותים הרפואיים המקומיים הם בעייתיים, אם הם בכלל קיימים. בנוסף, אם מדובר בנסיעה ליעד בעייתי שמי שמגיע אליו מתנתק למעשה מהקשר הרצוף עם הבית, הביטוח חייב לכלול גם סעיף של איתור, חילוץ והטסה בחזרה לארץ במקרה הצורך. למקומות מרוחקים או בעייתיים, אסור בתכלית לטוס ללא כיסוי ביטוחי הולם. נוסעים לחו"ל? מעוניינים לדעת יותר? צרו קשר בהקדם ואנו נחזור אליכם לפרטים נוספים ולהמשך התהליך.

מטיילים

תוכן עניינים

מעוניינים ליצור
איתנו קשר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר למטיילים
כתבות נוספות שאולי תאהבו
5 דברים שחשוב לתכנן לפני הטיול לירושלים

5 דברים שחשוב לתכנן לפני הטיול לירושלים

עיר הבירה שלנו נחשבת למוקד תיירות פופולרי לא רק בקרב תושבי ישראל אלא עבור תיירים…
5 אתרי חובה שאסור לפספס בטג'קיסטן

5 אתרי חובה שאסור לפספס בטג'קיסטן

טג'יקיסטן היא מדינה קסומה ומסתורית ומתוך כך הטבע בה הפך פראי וחייתי, ועובדה זו ניכרת…
העיר שלא חשבתם שתמצאו בסיני

העיר שלא חשבתם שתמצאו בסיני

דהב היא עיירה הנמצאת כשעתיים נסיעה דרומה מגבול טאבה. בעוד שברוב החופים הצפוניים לדהב התיירות…
מה כדאי לקחת לטיול מאורגן ליפן

מה כדאי לקחת לטיול מאורגן ליפן

אם גם אתם מתכננים להגיע לארץ השמש העולה, הכנו בעבורכם צ'ק ליסט למתכננים טיול ליפן.…
Sitemap